میکسر استیل و دستگاه میکسر پلی اتیلن

میکسر استیل و  دستگاه میکسر پلی اتیلن

پمپ آسیاب پراکندگی برشی بالا/ میکسر استیل

میکسر استیل میکسرهای اختلاط کاملاً همه کاره هستند و می توانند در تعدادی از صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرند، جایی که خطاهای انسانی را از بین می برند. صنایعی مانند فرآوری مواد غذایی، نفت و گاز، ساخت و ساز و تولید صنعتی است. در فرآوری مواد غذایی، معمولاً در هنگام افزودن موادی مانند نگهدارنده ها یا رنگ های غذایی استفاده می شود.

در مقیاس بسیار کوچک‌تر، می‌توان از ماشین‌های همزن با دست در خانه برای فعالیت‌هایی مانند مخلوط کردن خمیر کیک استفاده کرد. در ساختمان سازی می توان از آن ها برای ساختن دوغاب هایی مانند سیمان استفاده کرد.

در سایر صنایع، میکسرها از اهمیت بالایی برخوردار هستند، زیرا فضا و حرکت مورد نیاز برای اتصال و انجام واکنش های شیمیایی را فراهم می کنند.

هنگام طراحی ماشین میکسر گزینه های زیادی دارید. آن ها می توانند به اندازه کافی کوچک برای درست کردن پنکیک در خانه یا به اندازه کافی بزرگ برای درست کردن چندین دسته بزرگ از مواد صنعتی در کارخانه باشند. انواع میکسرها عبارتند از: همزن، میکسر دسته ای، مخلوط کن، میکسر درام، امولسیفایر، میکسر مواد غذایی، همزن با سرعت بالا، میکسر با برش بالا، آسیاب آزمایشگاهی و غیره.

میکسر هموژنایزر با برش بالا پیوسته

7 نوع رایج میکسرهای صنعتی

میکسرهای صنعتی

میکسرهای صنعتی ابزاری پیچیده و دقیق هستند که برای مخلوط کردن و ترکیب مواد شیمیایی و مواد برای تولید، ساخت و مصارف صنعتی استفاده می‌شوند. طیف وسیعی از همزن‌های صنعتی شامل مخلوط ‌کن‌های فشرده کوچکی است که می‌توانند به سرعت پلیمرهای پلاستیکی را برای تولید پلاستیک ترکیب کنند.

صنایعی که به میکسرها وابسته هستند صنایع آرایشی و بهداشتی، دارویی و غذایی هستند زیرا اختلاط بخشی ضروری از فرآیندهای تولید آن هاست. بیشتر مردم به دلیل ارتباط آشکار، اختلاط را با تولید غذا مرتبط می دانند. فراتر از تولید مواد غذایی، تعداد نامحدودی از استفاده از میکسرها وجود دارد. آن ها را می توان در هر صنعتی که نیاز به ترکیب مواد مشابه یا غیر مشابه دارد، یافت.

میکسرهای تصفیه فاضلاب

تصفیه آب یک توالی پیچیده از فرآیندها و واکنش ها است.

هر مرحله از فرآیند فاضلاب به مرحله قبلی بستگی دارد. این وابستگی متقابل برای رویکرد ما در طراحی میکسرها برای شما حیاتی است. کیفیت و کنترل فرآیند کلی فاضلاب به آن بستگی دارد. ما چندین دهه تجربه در طراحی میکسرهای تصفیه فاضلاب داریم. در نتیجه میکسرها و همزن های مخزن بهداشتی ما برای نیازهای پیچیده فرآیندهای تصفیه فاضلاب شما طراحی شده اند.

در بسیاری از فرآیندهای تصفیه فاضلاب، شما نیاز به کنترل دقیق اختلاط در هر مرحله دارید، از اختلاط سریع فلاش گرفته تا افزودن پلیمر. در حالی که برخی از مواد شیمیایی به سادگی نیاز به حل شدن دارند، برخی دیگر – مانند دوغاب آهک – نیاز به توجه ویژه به جامدات، انتقال جرم و واکنش های مرحله خنثی سازی در فرآیند شما دارند.

نمونه هایی از مواردی که فرآیندهای جدید و فرآیندهای قدیمی به رویکرد اختلاط کنترل شده نیاز دارند، فرآیندهای هوازی و بی هوازی هستند. تخصص ما در اختلاط به این فرآیندها اجازه می دهد تا از بهره وری انرژی میکسرهای ورودی برتر بهره مند شوند. میکسرهای شناور، میکسرهای هوا و سایر روش ها به اندازه کافی کارآمد نیستند و اگر می توان از مخلوط کن ورودی بالایی استفاده کرد، نباید از آن ها استفاده کرد. با این حال، طراحی مناسب میکسر صنعتی به شما کمک می کند اختلاط را در این مناطق کنترل کنید و صرفه جویی قابل توجهی را نسبت به شناور هوای معمولی یا شناورهای شناور ارائه می دهد. این کاری است که ما در مجموعه قالب سازی و ماشین سازی اردستانی انجام می دهیم.

https://msardestani.ir/

 

 میکسر

درک قوی از نیازهای تصفیه آب و فاضلاب شما به ما کمک می کند میکسرهای صنعتی مورد نیاز شما را تهیه کنیم. میکسرهای صنعتی با پمپاژ بالا و گشتاور بالا را می توان برای پشتیبانی از نیازهای منحصر به فرد شما، یعنی پیچیدگی های مشخصات در هندسه مخزن و بافل پیکربندی کرد. برای شروع بحث با مهندس برنامه ما، یک پیشنهاد قیمت درخواست کنید.

ترکیب لجن در تصفیه فاضلاب / میکسر استیل

یکی دیگر از زمینه هایی که در آن صنعت فاضلاب کارایی میکسرهای ورودی بالا را از دست داده است، ترکیب لجن است.

لجن جمع آوری شده از طریق یک سری مراحل از جمله: مخازن لجن بی هوازی، مخزن نگهدارنده لجن، سانتریفیوژ و فیلتر پرس تسمه ای تصفیه و آبگیری می شود. این فرآیند برای اطمینان از به دست آوردن یک مخلوط همگن نیاز به هم زدن دارد. مخازن لجن برای حفظ یکنواختی و جلوگیری از ته نشین شدن مواد جامد در حین مخلوط شدن با افزودنی های شیمیایی برای آبگیری کارآمدتر به مخلوط کن نیاز دارند.

در ماشین سازی و قالب سازی اردستانی، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام می دهیم، و اطمینان حاصل می کنیم که یک محیط اختلاط کنترل شده دارید که از راندمان و صرفه جویی در انرژی یک میکسر ورودی برتر بهره می برد.

میکسرهای صنعتی ماشین های مخلوط کن هستند که در فرآیندهای تولید صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این ماشین‌ها عموماً برای مخلوط کردن مقادیر زیادی مواد طراحی شده‌اند و اغلب در صنایع غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی، شیمیایی و سایر صنایع استفاده می‌شوند.

میکسرهای صنعتی در انواع و اندازه های مختلف تولید می شوند. این ها شامل انواع مختلفی مانند میکسرهای مخروطی دوبل، میکسرهای مارپیچ، میکسرهای سیاره ای، میکسرهای خلاء، میکسرهای استاتیک و میکسرهای افقی می شوند.

میکسرها عموماً برای مخلوط کردن مواد به طور همگن، جلوگیری از تجمع، کاتالیز کردن واکنش ها، مخلوط کردن مواد مایع و جامد، حل کردن مواد یا کاهش کف استفاده می شوند.

میکسرهای صنعتی به طور کلی ماشین هایی با کارایی بالا و بادوام هستند. با این حال، هنگام انتخاب یک میکسر صنعتی، به ویژه مواد، کمیت، کیفیت، ویسکوزیته، دما و سایر عوامل ضروری است.

ما طیف گسترده ای از میکسرهای صنعتی را برای انواع صنایع، از مواد غذایی و آشامیدنی گرفته تا محصولات شیمیایی و دارویی ارائه می دهیم. با میکسرهای صنعتی ما ترکیب کاملی را خواهید یافت. ما اطمینان می دهیم که قوام، رنگ و بافتی را که همیشه می خواستید به دست آورید. میکسرهای ما برای دوام ساخته شده اند و با ضمانت رضایت ما پشتیبانی می شوند. امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری بگیرید.

تجهیزات اختلاط صنعتی

تجهیزات میکسرهای صنعتی کارایی و قوام بی نظیری را در اختلاط، پخش کردن و امولسیون کردن مواد ارائه می دهند. این ماشین آلات در طیف گسترده ای از صنایع از جمله مواد غذایی و آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، دارویی و فرآوری شیمیایی استفاده می شود. آن ها برای رسیدگی به مواد مختلف از مایع گرفته تا پودر طراحی شده اند و در اندازه ها و پیکربندی های مختلف برای مطابقت با نیازهای مختلف تولید در دسترس هستند.

میکسرهای شیمیایی / میکسر استیل

در دنیای پویای صنایع شیمیایی، دقت و کارایی از عوامل حیاتی تعیین کننده موفقیت هستند. میکسرهای شیمیایی با تسهیل اختلاط مواد مختلف برای ایجاد محلول ها یا واکنش های همگن، نقش مهمی در دستیابی به هر دوی این اهداف ایفا می کنند. چه در داروسازی، فرآوری مواد غذایی، پتروشیمی یا سایر صنایع، میکسرهای شیمیایی به ابزاری ضروری تبدیل شده اند و مواد خام را به محصولات با ارزش تبدیل می کنند.

میکسرهای غذا

در دنیای پر سرعت و پر تقاضای تولید مواد غذایی، میکسرهای مواد غذایی صنعتی تجهیزات کلیدی هستند که فرآیندها را ساده می کنند و کیفیت ثابت را در عملیات تولید در مقیاس بزرگ تضمین می کنند. این ماشین های قدرتمند برای جابجایی با حجم بالایی از مواد طراحی شده اند و آن ها را به ابزاری ضروری برای کارخانه های فرآوری مواد غذایی تبدیل می کند.

https://msardestani.ir/

میکسرهای پودر

میکسرهای پودر که به عنوان مخلوط کن پودر خشک یا ماشین های مخلوط پودر نیز شناخته می شوند، تجهیزات صنعتی تخصصی هستند که برای ترکیب و همگن سازی موثر مواد خشک طراحی شده اند. آن ها در صنایعی که اختلاط دقیق و مداوم مواد پودری برای تولید محصولات مختلف از جمله داروسازی، غذا و نوشیدنی، فرآوری شیمیایی، لوازم آرایشی و غیره ضروری است، ضروری هستند.

میکسرهای مایع

میکسرهای مایع که به آن ها همزن مایع یا ماشین های مخلوط کننده مایع نیز گفته می شود، نقشی اساسی در کاربردهای صنعتی متنوع ایفا می کنند و اختلاط کارآمد و یکنواخت مایعات را تسهیل می کنند. این دستگاه‌های سازگار در بخش‌های مختلف، از جمله فرآوری شیمیایی، داروسازی، غذا و نوشیدنی، تصفیه آب، و فراتر از آن، بهبود فرآیندهای تولید و تضمین کیفیت محصول ثابت استفاده می‌شوند.

میکسرهای دسته ای

میکسرهای دسته ای ماشین های ضروری هستند که در صنایع مختلف برای ترکیب مقدار از پیش تعیین شده مواد در دسته های مجزا مورد استفاده قرار می گیرند. این میکسرها به طور گسترده در کاربردهایی استفاده می شوند که در آن کنترل دقیقی بر فرآیند اختلاط مورد نیاز است و امکان کیفیت ثابت محصول و انعطاف پذیری در تولید را فراهم می کند. از مواد دارویی گرفته تا فرآوری مواد غذایی، میکسرهای دسته ای به دلیل کارایی، تطبیق پذیری و توانایی آن ها در رسیدگی به طیف وسیعی از مواد مورد اعتماد هستند.

میکسرهای پیوسته / میکسر استیل

میکسرهای پیوسته که به عنوان میکسرهای درون خطی یا ماشین های مخلوط کن پیوسته نیز شناخته می شوند، دستگاه های صنعتی تخصصی هستند که برای مخلوط کردن مداوم مواد در هنگام عبور از میکسر طراحی شده اند. بر خلاف میکسرهای دسته ای، که مواد را در دسته های مجزا ترکیب می کنند، میکسرهای پیوسته یک فرآیند اختلاط بدون وقفه را ارائه می دهند و آن ها را برای تولید با حجم بالا و کاربردهایی که در آن جریان ثابت مخلوط همگن مورد نیاز است، ایده آل می کند.

میکسرهای صنعتی چیست؟

میکسرهای صنعتی ماشین های تخصصی هستند که برای ترکیب، همگن سازی و ترکیب مواد مختلف در صنایعی مانند فرآوری مواد غذایی، داروسازی، مواد شیمیایی و غیره استفاده می شوند. آن ها کیفیت ثابت محصول، افزایش کارایی و توزیع یکنواخت مواد تشکیل دهنده را تضمین می کنند.

میکسر در صنعت چیست؟ / میکسر استیل

میکسر مورد استفاده در صنعت دستگاهی تخصصی است که برای ترکیب و همگن کردن مواد مختلف در فرآیندهای صنعتی مختلف طراحی شده است. معمولاً در صنایعی مانند فرآوری مواد غذایی، داروسازی، مواد شیمیایی، آرایشی و بهداشتی و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود. میکسر توزیع یکنواخت مواد را تضمین می کند، کارایی را افزایش می دهد و کیفیت محصول را در طول فرآیند تولید حفظ می کند.

https://msardestani.ir/

اختلاط صنعتی چیست؟

اختلاط صنعتی به فرآیند اختلاط و ترکیب مواد یا مواد مختلف در عملیات تولید یا فرآوری در مقیاس بزرگ اشاره دارد. این شامل استفاده از تجهیزات تخصصی مانند میکسرهای صنعتی برای دستیابی به مخلوطی یکنواخت و همگن از اجزا است. هدف اولیه اختلاط صنعتی اطمینان از توزیع یکنواخت مواد، ایجاد کیفیت ثابت محصول و بهینه سازی راندمان تولید است. اختلاط صنعتی یک فرآیند اساسی در صنایع مختلف از جمله غذا و نوشیدنی، داروسازی، مواد شیمیایی، آرایشی و بهداشتی و بسیاری دیگر است. نقش مهمی در تبدیل مواد خام به محصولات نهایی با خواص و ویژگی های مطلوب دارد.

مزایای دستگاه خمیر مخلوط کن صنعتی

  1. خمیرساز تجاری

  2. تطبیق پذیری آن ها

  3. دوام آن ها

  4. توانایی آن ها برای تشکیل یک شبکه الاستیک

5 سهولت استفاده از آن ها

دستگاه خمیر مخلوط کن صنعتی مزایای زیادی دارد. یکی از ضروری ترین ابزار برای نانوایی های کوچک است. می توان از آن برای مخلوط کردن محصولات مختلف با ظروف قابل تعویض مانند قلاب خمیر، پد مخلوط کردن یا همزن استفاده کرد. سرعت قابل تنظیم آن، مخلوط کردن خمیر را در سطوح مختلف مخلوط توده ای آسان تر می کند.

یک میکسر تجاری باید دارای حفاظ ایمنی و مکانیسم های خاموش کننده اضطراری باشد. همچنین برای افزایش تطبیق پذیری آن باید ضمیمه هایی به همراه داشته باشد. لوازم اصلی شامل قلاب خمیر، و همزن است.

هنگام انتخاب دستگاه خمیر مخلوط کن صنعتی، مهم است که سهولت استفاده از آن را در نظر بگیرید. اکثر همزن های بزرگ دارای بالابر کاسه ای برقی هستند که استفاده از آن ها را آسان می کند. کاسه میکسر بزرگ برای بلند کردن دستی خیلی سنگین است. بنابراین لازم است قبل از خرید کاسه اندازه آن را در نظر بگیرید.

علاوه بر سهولت استفاده، برخی از این ماشین‌ها دارای آسیاب‌ها، قطعات برش و غیره هستند. این میکسرها دارای اسب بخار و ولتاژ بیشتری برای رسیدگی به مقدار زیادی از خمیر هستند. آن ها همچنین دارای یک سوئیچ محافظ اضافه بار برای محافظت در برابر گرمای بیش از حد هستند. اگر قصد دارید از دستگاه برای عملیات پخت در مقیاس بزرگ استفاده کنید، این ویژگی مهم است.

وجود تنها یک نوع میکسر غیرممکن است زیرا مواد اولیه بسیار متفاوت است. مواد برای اختلاط و ترکیب دارای خواص و ویژگی های متفاوتی هستند که نیاز به تنظیم روش اختلاط برای تطبیق با تنوع مواد دارند. تخصص میکسرها شامل هموژنایزرها، پخش کننده ها و کاهش دهنده های ذرات می باشد.

اگرچه طیف وسیعی از میکسرها وجود دارد، آن ها را می توان به سه دسته تقسیم کرد که عبارتند از انتشار، برش و همرفت.

میکسرهای انتشار حول یک محور در یک حرکت غلتشی می چرخند و از جاذبه برای به حرکت درآوردن مواد استفاده می کنند.

میکسرهای همرفتی دارای یک پوسته ثابت افقی یا عمودی هستند که می تواند در مجموعه ای از اشکال هندسی باشد. اختلاط با استفاده از نوعی پروانه یا عنصر اختلاط مانند پارو یا تیغه کامل می شود.

اختلاط برشی یک فرآیند با سرعت بالا است که بخشی از گروه همرفت است. فرآیند برش شامل حرکت سریع یک پروانه است که برش می دهد، پراکنده می کند، پودر می شود و مواد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد به طوری که نرم تر می شوند و راحت تر مخلوط می شوند.

میکسرهای همرفتی / میکسر استیل

میکسر استیل

میکسرهای همرفتی چرخه اختلاط کوتاهی دارند که به سرعت مواد را با استفاده از پروانه ای که با سرعت بالایی می چرخد ​​مخلوط می کند. حرکت سریع پروانه گرمایی ایجاد می کند که به فرآیند اختلاط کمک می کند. سرعت فرآیند اختلاط، ذرات مواد را شکافته، که اختلاط را بهینه می‌کند. میکسرهای همرفتی برای استفاده به عنوان میکسرهای انتشاری بسیار تهاجمی هستند.

میکسر لیوانی

میکسرهای لیوانی شکلی از میکسرهای انتشاری هستند که برای مخلوط کردن مواد و استفاده از هوا در فرآیند اختلاط می چرخند. اختلاط توسط نیروی گرانشی رخ می دهد زیرا لیوان حول محور خود با سرعت کنترل شده می چرخد. میکسرهای لیوانی دارای همزن، پروانه یا پدل نیستند اما فرآیند اختلاط را بسیار کارآمد تکمیل می کنند.

میکسرهای سیال سازی / میکسر استیل

میکسرهای سیال سازی از سرعت جریان بالای گازها برای سیال کردن پودرها استفاده می کنند که به گرم کردن یا خنک کردن مخلوط کمک می کند. میکسرهای سیال سازی برای مخلوط کردن مواد با چگالی کم تا متوسط ​​از پودر گرفته تا گلوله توصیه می شود. آن ها سریعترین نوع میکسر هستند که می توانند یک چرخه را در ده ثانیه تا دو دقیقه تکمیل کنند و 30 ثانیه معمولی ترین آن ها است. پاروها به صورت زاویه دار قرار می گیرند و دارای مسیرهای همپوشانی برای افزایش کارایی فرآیند اختلاط هستند

میکسرهای همزن

مخلوط کن همزن یک اصطلاح کلی است که مجموعه وسیعی از انواع همزن را شامل می شود که شامل لنگر، پارو، پروانه، توربین و مارپیچ می شود. فرآیند هم زدن شامل چرخش پروانه یا پروانه هایی است که نیروی گریز از مرکز را آزاد می کند. آن ها برای ترکیب مواد غیر قابل اختلاط که به راحتی با هم مخلوط نمی شوند ایده آل هستند.

میکسرهای امولسیفایر / میکسر استیل

وظیفه اصلی مخلوط کن امولسیفایر ترکیب دو ماده ای است که معمولاً با هم ترکیب نمی شوند مانند روغن و آب. هنگامی که دو ماده قادر به ترکیب طبیعی نباشند، به آن ها اختلاط ناپذیر گفته می شود یا قادر به تشکیل یک مخلوط همگن نیستند. در فرآیند امولسیون سازی، مواد از طریق لوله ها و فیلترهای کوچکی که مایعات را تحت فشار زیادی قرار می دهند، منتقل می شوند. این ساختار مولکولی مواد را تجزیه می کند به طوری که آن ها می توانند به راحتی با هم ترکیب شوند.

هموژنایزرها

فرآیند همگن سازی، شکستن مولکول های بزرگتر به مولکول های کوچک است به طوری که توزیع یکنواخت ممکن است رخ دهد. این امولسیون کردن گلبول هایی است که اندازه ماکرون دارند و آن ها را به اندازه میکرونی وادار می کند تا یک پراکندگی پایدار و متعادل ایجاد کند. میکسر هموژنایزر ابزاری است که برای تولید امولسیون استفاده می شود. هموژنیزاسیون یک فرآیند برشی است که مواد را می چرخاند و خرد می کند.

https://msardestani.ir/

درام میکسر

میکسرهای درام بیشترین تنوع را در انواع میکسر دارند و شامل انواعی می شوند که قابل حمل هستند. انتخاب یک میکسر درام به دلیل مهر و موم محکم، مانور پذیری و قابلیت انباشتگی آن ها است. انواع میکسرهای درام شامل مواردی است که می توان محتویات آن ها را مخلوط کرد در حالی که نسخه های دیگر مانند مخلوط کن های معمولی به عنوان ظرفی برای مخلوط کردن عمل می کنند. از آن ها برای مخلوط کردن موادی که دارای ویسکوزیته کم تا متوسط ​​هستند مانند دوغاب و سیمان استفاده می شود. میکسرهای درام می توانند دارای تیغه ها یا پروانه های داخلی بوده و به عنوان میکسر دسته ای عمل کنند.

پارو میکسر / میکسر استیل

میکسرهای پارویی دارای مجموعه ای از پاروها هستند که در زاویه دقیق تنظیم می شوند تا مقدار کافی پراکندگی محوری و شعاعی را برای تجزیه مواد فراهم کنند. در طول فرآیند اختلاط، پدل ها به هم می ریزند و مواد را می چرخانند تا به قوام مناسبی دست پیدا کنند.

ریبون مخلوط کن

نام ریبون مخلوط کن ها اشاره ای به تیغه های روبان مانندی است که پاروهای مخلوط کن را تشکیل می دهند که حول یک محور مرکزی می چرخند. آن ها یک پوسته U شکل دارند که حاوی نوار مارپیچ دوتایی است که حرکت همرفتی دو جهته را ایجاد می کند. نیروی چرخشی روبان دو قسمتی محصول را در یک جهت هل می دهد در حالی که روبان دوم آن را در جهت مخالف حرکت می دهد.

میکسرهای استاتیک / میکسر استیل

یک میکسر استاتیک دارای یک عنصر اختلاط استاتیک مارپیچ است که در یک لوله قرار می گیرد. آن ها برای مخلوط کردن گازها، مایعات یا مخلوط کردن گاز و مایع استفاده می شوند. میکسرهای استاتیک می توانند گاز را در مایع غیر قابل اختلاط پخش کنند تا محلول همگن تشکیل دهند. اجزای اختلاط بسته به سازنده و نوع موادی که باید مخلوط شوند می توانند اشکال مختلفی داشته باشند. جریان گازها و مایعات، از طریق لوله، مولکول های آن ها را تجزیه می کند تا آن ها را مخلوط و مخلوط کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.