میکسر پلی اتیلن / ساخت میکسر پلی اتیلن

میکسر پلی اتیلن / ساخت میکسر پلی اتیلن

میکسر پلی اتیلن در ابعاد مختلفی تولید می شود و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از این میکسر ها برای تولید مواد اولیه محصولات متنوع در کارخانه جات استفاده می شود.

میکسر پلی اتیلن شوینده

یکی از موارد استفاده از میکسر های پلی اتیلن ، برای تولید مواد شوینده است که مشتریان عزیز می توانند بسته به مقدار تولیدی ماده مورد نظر خود،

میکسر سفارشی خود رادر ابعاد و لیتراژ های پایین و بالا سفارش دهند. این میکسر ها با مخزن پلی اتیلن به همراه شاسی نگهدارنده، شفت، پروانه ها و موتور گیربکس های مخصوص در بازار عرضه می شوند.

ماشین سازی و قالب سازی اردستانی تولید کننده انواع میکسرهای صنعتی استیل و پلی اتیلن در ابعاد مختلف برای مصارف مختلف متناسب با سفارش مشتری

با انواع موتور های پرقدرت می تواند انتخابی مناسب برای شما عزیزان باشد.

خرید میکسر پلی اتیلن

به طور کلی انواع میکسرهای صنعتی به دو دسته تقسیم می شوند. میکسرهای پلی تیلن نیز همانند سایر محصولات یک سری مزایا و یک سری معایب دارند که در ادامه به بیان آن ها خواهیم پرداخت. مزایای میکسر های پلی اتیلن به این صورت است که این میکسر ها به سبب استفاده از مخازن پلاستیکی در آن ها به صرفه تر هستند و از قیمت پایین تری برخودار هستند. همچنین جابه جایی این میکسر ها نیز به سبب سبک بودن بسیار راحت تر است.

از دیگر مزایای میکسرهای پلی اتیلن می توان به قابلیت نصب کویل آب گرم و آب سرد اشاره کرد.

همچنین این میکسر ها یک سری مزایا مانند بو گرفتن مواد غذایی و آشامیدنی و عدم مقاومت در دماهای بالا را دارا می باشد.

توصیه تیم ماشین سازی و قالب سازی اردستانی به شما مشتریان گرامی این است که برای تولید مواد اولیه در دماهای بالا می توانید میکسر های استیل سفارش دهید

که اینگونه میکسر ها را نیز تیم اردستانی می تواند به بهترین حالت ممکن و بالاترین کیفیت برای شما عزیزان تولید کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره گرفتن از متخصصان فنی می توانید با تیم اردستانی تماس حاصل بفرمایید.

مخزن میکسر دار پلی اتیلن

میکسر های پلی اتیلن در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که از میان آن ها می توان به صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، میکس مواد شوینده، میکس مواد آتش زا، میکس اسید، فرمانتور الکل و… اشاره کرد.

امکانات و تجهیزاتی که بر روی میکسرهای پلی اتیلن نصب می شود می تواند بسته به نیاز شما در زمینه تولید محصولات، مختلف باشد.

برای مثال نصب انواع موتور گیربکس با خروجی های متنوع و نصب کنتور آب برای اندازه گیری دبی آب،

همچنین نصب پمپ سیروکولاسیون و موتورهای ضد جرقه، سطح سنج مدرج متری، دریچه باز بینی و تابلو برق مناسب با موتور و… از امکانات و تجهیزاتی می باشند که در تولید این میکسر های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.